Trwałe drzwi aluminiowe – Opole

Podobnie jak okna, drzwi aluminiowe stanowią ważną wizytówkę domu, biura czy sklepu. W ofercie naszej firmy zlokalizowanej nieopodal miasta Opole, dostępne są różne rodzaje drzwi z aluminium, które występują w rozmaitych konfiguracjach oraz z różnymi panelami, z naświetleniem bocznym lub bez. W asortymencie posiadamy zarówno produkty z izolacją, jak również nieposiadające izolacji termicznej.

Oferowane przez nas drzwi aluminiowe panelowe to przede wszystkim trwałość, lekkość oraz wytrzymałość, jaką zapewnia materiał, z którego zostały wykonane. Są to drzwi dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, które mogą zostać wyposażone w nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, takie jak np. automatyka drzwiowa czy zamki antywłamaniowe. Wszystkie oferowane wyroby zostały zaprojektowane w ten sposób, aby możliwie jak najlepiej wykorzystać właściwości materiałów, z jakich zostały wykonane.

Nasza oferta obejmuje:

  • drzwi aluminiowe bez przegrody termicznej (w tzw. systemie zimnym),
  • drzwi aluminiowe z przegrodą termiczną, które zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną w pomieszczeniu.

Proponowane przez naszą firmę drzwi aluminiowe panelowe malowane są wysokiej klasy farbami proszkowymi i dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL, a także w różnych nietypowych barwach strukturalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarki drzwiowej, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości, które sprostają nawet największym wymaganiom dotyczącym wzornictwa i wykończenia.

Drzwi o wytrzymałych i solidnych konstrukcjach

Ponieważ każdy z klientów ma inne oczekiwania i inne gusta, stworzyliśmy szeroki wachlarz drzwi aluminiowych, które spełnią Państwa oczekiwania i ułatwią wybór. Ich konstrukcje bazują na najwyższej jakości kształtownikach aluminiowych, a profile skrzydeł zostały dostosowane do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami. Nasze drzwi z aluminium posiadają bardzo wysoką szczelność na wodę i powietrze, a także doskonałą izolacyjność akustyczną i termiczną. Wielowariantowość umożliwia na dopasowanie drzwi do każdego budynku i nawet do najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania. Dzięki zastosowaniu odpowiednich bolców, okuć oraz szyb, możemy dostosować je do odpowiedniej klasy ryzyka i wymogów prawa budowlanego.

Drzwi aluminiowe panelowe, które oferujemy są:

  • stylowe i eleganckie,
  • trwałe i wytrzymałe,
  • zapewniające bezpieczeństwo,
  • odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne,
  • chroniące przed utratą ciepła i hałasem z zewnątrz,
  • odporne na wilgoć i działanie promieniowania ultrafioletowego.