Solidne i estetyczne drzwi PCV panelowe

Panelowe drzwi PCV stanowią kolejną pozycję w ofercie naszej firmy, obok paneli aluminiowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie drzwi PCV są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz najwyższej jakości materiałów.

Panelowe drzwi PCV, które dowozimy i montujemy między innymi na terenie miasta Opole, są obecnie bardzo chętnie wybierane do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, sklepów oraz biur. Oferujemy je w różnorodnych wersjach kolorystycznych i wzorniczych, co oznacza, że można je bez problemu dostosować do indywidualnych preferencji użytkowników. Nasze solidnie wykonane drzwi PCV doskonale prezentują się zarówno w modernistycznych lokalach, jak i w klasycznych obiektach.

Drzwi PCV z wielokomorowych profili

Oferowane przez nas drzwi PCV panelowe są wykonywane w oparciu o wielokomorowe profile z metalowymi wzmocnieniami, z aluminium lub stali ocynkowanej. Wysoka stabilność skrzydeł, dzięki zastosowaniu łączników narożnych i zbrojeń o dużych przekrojach zapewnia odpowiednie parametry wytrzymałościowe i statyczne. Aby poprawie uległa izolacyjność akustyczna i cieplna, stosujemy wysokiej klasy pianki poliuretanowe. Z zewnątrz drzwi wykańczane są na różnorodne kolory oraz wzory, mogą także posiadać przeszklenia, ornamenty czy lustra weneckie i piaskowane.

Wszystkie nasze drzwi PCV zapewniają doskonałe właściwości użytkowe i posiadają wysoką klasyfikację zabezpieczeń antywłamaniowych. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, promieniowanie UV i zapewniają ochronę przed hałasem z zewnątrz. Stanowią idealny wybór dla osób, które nie chcą iść na kompromis zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Wielowariantowość pozwala na dopasowanie drzwi do stylistyki i charakteru każdego budynku oraz różnorodnych warunków użytkowania.

Najważniejsze cechy oferowanych przez nas drzwi PCV panelowych:

  • bardzo dobre właściwości izolacyjności akustycznej i termicznej,
  • wysoki stopień bezpieczeństwa, zapewniony dzięki zastosowaniu wysokiej klasy okuć drzwiowych,
  • możliwość wyboru spośród szerokiego wachlarzu kształtów i kolorów,
  • nadających drzwiom niepowtarzalnego charakteru,
  • możliwość zastosowania dowolnego wypełnienia (szyba, panel dekoracyjny),
  • elegancki wygląd, odpowiadający najnowocześniejszym trendom architektonicznym.

Oferowane przez naszą firmę z miasta Opole drzwi PCV panelowe są przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.