Drzwi z montażem – Opole

Drzwi zewnętrzne stanowią nie tylko wizytówkę naszego domu. Mają za zadanie również zapewnić nam bezpieczeństwo i odizolowanie od niekorzystnych warunków atmosferycznych. Aby jednak tak było, muszą zostać prawidłowo zamontowane i solidnie osadzone w ścianie. Tylko profesjonalny montaż jest w stanie sprawić, że drzwi będą dobrze pełniły swoją funkcję, gwarantując domownikom ochronę przed niepożądanymi osobami oraz komfort akustyczny i cieplny. Montaż drzwi zewnętrznych wprawdzie nie wydaje się być skomplikowaną czynnością, ale poszczególne etapy powinny zostać starannie wykonane.

Szczególnie ważnym aspektem podczas montażu drzwi jest ich prawidłowe usytuowanie w ścianie. W innym miejscu na przekroju muru powinna zostać osadzona ościeżnica w ścianie jedno czy dwuwarstwowej, a w innym w przypadku ściany trójwarstwowej. Przestrzeń pomiędzy murem a ościeżnicą należy wypełnić pianą montażową. Jeżeli drzwi posiadają podwyższone parametry na włamanie, do uszczelnienia można zastosować specjalną mieszankę betonową.

Sprzedaż oraz dowóz drzwi z montażem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów z miasta Opole i okolic, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również dowóz drzwi z montażem. W zakresie kompleksowych usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się przede wszystkim:

  • wykonanie pomiarów,
  • fachowe doradztwo techniczne,
  • transport i wniesienie drzwi,
  • montaż drzwi oraz elementów dodatkowych (takich jak klamki, szyldy, itp.),
  • sprzątanie po wykonanych pracach.

Do tej pory nasi fachowcy zrealizowali w swojej karierze setki zleceń, w związku z czym posiadają odpowiednie doświadczenie, aby zapewnić Państwu najlepsze drzwi z montażem. Prawidłowo zainstalowane będą odznaczały się wysoką estetyką, a użytkownicy będą mieli z nich użytek przez długie lata.

W praktyce nasze czynności są każdorazowo dostosowywane do sytuacji i obejmują montaż ościeżnic, które najczęściej są dostarczane w trzech oddzielnych elementach, zawieszanie skrzydła oraz montaż klamki, co dzięki odpowiednim otworom i elementom znajdującym się w zestawie stanowi najmniejsze wyzwanie.

Wszystkie działania związane z montażem drzwi są realizowane zgodnie z obowiązującymi polskimi normami i przepisami prawa budowlanego. Zajmujemy się montażem drzwi wewnętrznych (łazienkowych, pokojowych), zewnętrznych (wejściowych), a także technicznych. Wykonywanie zadań przebiega sprawnie i bezproblemowo, bez względu na to, czy są one realizowane w domach jednorodzinnych, firmach czy w budynkach użyteczności publicznej.