Naszą działalność w branży stolarki budowlanej rozpoczęliśmy w 2007r. W pierwszym okresie funkcjonowania firmy wykonywaliśmy montaże stolarki otworowej. Następnie została podjęta decyzja o dystrybucji wyrobów gotowych z profili aluminiowych i pcv w tym drzwi. Połączenie sprzedaży i montażu jako kompleksowej usługi dla budownictwa zaowocowało rozwojem firmy.

W następnym etapie nadszedł moment na decyzję o specjalizacji. Dysponując odpowiednimi maszynami i narzędziami w tym frezarkami CNC oraz odpowiednim zapleczem magazynowo – produkcyjnym zainicjowaliśmy produkcję paneli drzwiowych PCV i Aluminiowych dla budownictwa.

Bazujemy na doświadczeniu jakie przez blisko 10 lat zdobyliśmy w branży stolarki budowlanej PCV i ALU i latach współpracy z największymi dostawcami komponentów do produkcji wyrobów z płyt HPL, aluminiowych, oraz szyb.

Technologiczne innowacje to podstawa każdego z naszych projektów. Panele doorpanels powstały w oparciu o wymagania naszych klientów jak również o najnowsze, obowiązujące na rynku trendy.