Konstrukcje bazujące na najwyższej jakości materiałach

Drzwi panelowe, które tworzymy w naszej firmie nieopodal miasta Opole, wyróżniają się solidnymi konstrukcjami, bazującymi na najwyższej jakości materiałach i komponentach. Do ich produkcji są wykorzystywane wysokiej klasy płyty HPL, stanowiące wielowarstwowe tworzywo, otrzymywane poprzez sprasowanie kilku warstw papieru impregnowanego preparatami z dodatkiem żywicy fenolowej. Stanowią one najbardziej wytrzymały surowiec do wytwórstwa mebli oraz wyposażania wnętrz. Płyty HPL obrabia się podobnie jak drewno oraz laminowane płyty wiórowe. Ich zaletą jest fakt, że są one wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości (z reguły wystarcza przecieranie miękką ściereczką zamoczoną w ciepłej wodzie).

Możliwość zastosowania ukrytych zawiasów dodatkowo podnosi walory estetyczne oferowanych drzwi panelowych PCV.

Nowoczesny design i trwałość na długie lata

Wypełniający panel drzwiowy PCV jest dostępny w wielu różnych wzorach i kolorach. Możliwość wstawienia szkła zespolonego czy wykonania frezów o rozmaitych kształtach zapewniają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów. Dzięki temu drzwi panelowe PCV mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w modernistycznych budynkach, jak również w obiektach o klasycznym stylu. Za sprawą perfekcyjnego wykończenia, zawsze będą stanowić piękne wejście, przykuwające uwagę i dodające uroku elewacji.

Każdy panel drzwiowy PCV jest budowany z wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów. Zewnętrzne elementy są pokrywane ochronnymi warstwami specjalistycznych lakierów (zawierających w składzie m.in. żywice epoksydowe), dzięki czemu nasze panele drzwiowe zachowują swój atrakcyjny wizualnie wygląd przez wyjątkowo długi czas. Istnieje też możliwość zastosowania preparatów minimalizujących przywieranie cząsteczek brudu.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę panele do drzwi wyróżniają się zarówno eleganckim wyglądem, jak również wysokimi parametrami technicznymi. Biorąc pod uwagę możliwość stosowania w zabudowie indywidualnej oraz witrynowej, dają one bardzo dużą swobodę w aranżowaniu wejść do budynków. To znakomita propozycja dla wszystkich osób, dla których dom ma znacznie szersze znaczenie niż tylko miejsce do mieszkania.