Wypełnienia drzwiowe z aluminium

W naszej ofercie znajdują się wypełnienia do drzwi aluminiowe, które są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są wykonywane w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości, dzięki czemu nie tylko służą przez lata, ale także zachwycają elegancją i nowoczesnym wyglądem.

Wypełnienia drzwiowe z aluminium zapewniają bardzo wysoki poziom izolacji akustycznej i termicznej. Mogą być one stosowane zarówno do modernistycznych lokali, jak również do tradycyjnych projektów. Różnorodność wykończenia daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, jak również umożliwia na harmonijne dostosowanie drzwi do istniejącego otoczenia.

Oferowane przez naszą firmę wypełnienia do drzwi aluminiowe to przede wszystkim:

  • znakomite połączenie estetyki, wytrzymałości i funkcjonalności,
  • możliwość realizacji indywidualnych projektów (frezowanie, zdobienie aplikacjami, itp.),
  • bogata gama kolorów i wykończeń,
  • ponadprzeciętna trwałość pod względem użytkowym,
  • łatwość utrzymania w czystości,

Z czego składają się wypełnienia drzwiowe z aluminium?

Aluminiowe panele drzwiowe są wykonywane z lakierowanych proszkowo blach aluminiowych o grubości 1,5 mm, sklejanych na rdzeniu za pomocą wysokogatunkowej pianki poliuretanowej. Trwałość poliuretanu jest znacznie wyższa niż styropianu, przy jednoczesnym zachowaniu współczynnika lambda poniżej 0,030 W/m2 przez okres około dwudziestu-dwudziestu pięciu lat. Ponadto poliuretan wykazuje bardzo dobrą odporność na takie czynniki, jak kwaśne deszcze, woda, pleśń oraz mikroorganizmy. Do produkcji paneli drzwiowych może być wykorzystywane aluminium powlekane różnego typu powłokami ochronnymi (anodową tlenkową, poliestrową bądź poliamidową).

Panele drzwiowe aluminiowe są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej lakierów proszkowych według próbnika RAL. Wszystkie powłoki lakiernicze znajdujące się na oferowanych przez nas panelach drzwiowych są nakładane zgodnie z normą PN-EN 12206-1:2005. Panele docinamy na wymiar zamówiony przez klienta.

Oferowane przez nas panele drzwiowe aluminiowe montowane w skrzydłach drzwi są dostępne w bogatej palecie barw oraz struktur. Mogą być frezowane, wykonane z wysokiej jakości szkła zespolonego lub zdobione różnego rodzaju aplikacjami. Co więcej, tego typu wypełnienia drzwiowe mogą być wykonywane w bardzo dużych rozmiarach. Dlatego jeśli marzą Państwo o imponującym wejściu do domu, firmy czy jakiegokolwiek innego budynku, panele drzwiowe z aluminium mogą stanowić idealne rozwiązanie.